top of page

Ekibimiz

Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz

Danışman / District Manager

Uzun yıllar Janssen Division of Johnson and Johnson firmasında hem District Manager hemde Product Specialist olarak görev yaptım. Bu yıllarda Değerlendirme Merkezi süreçlerine bir çok arkadaşımı hazırlama fırsatı buldum. Bu arkadaşlarım şu anda bir çok uluslarası firmada görev yapıyorlar. Son işimden istifa ettikten sonra bu konuda edindiğim deneyimleri, değerlendirme merkezi konusunda kendini geliştirmek isteyen arkadaşlara aktarmak için bu şirketi kurdum.

Assessment Center (Değerlendirme Merkezi) ile ilgili oldukça kapsamlı bir kitabı yazıp bitirdim.

Elif Tüzün

Elif Tüzün

Danışman / Marketing Manager

Danışmanlarımızdan Elif Tüzün, kariyerine finansal denetim firması Ernst & Young’da başladıktan sonra, ilaç sektörünün önde gelen firmaları Janssen Pharmaceuticals Türkiye (Division of Johnson&Johnson) ve AbbVie Pharmaceuticals Türkiye’de finans ve pazarlama departmanlarında görev aldı. Finansal analist, ürün müdürülüğü, bölge müdürlüğü ve son olarak pazarlama müdürlüğü pozisyonlarında marka takımı liderlikleri, regional young talent projesi görevi , başarılı yeni ürün lansmanları ve orta düzey yöneticilik tecrübeleri edindi.

Assessment Center Hazırlık Eğitimi, Assessment Soruları ve Cevapları, Assessment Tüyoları, Assessment Örnekleri, Assessment Vaka Örnekleri
bottom of page