top of page

Elif Tüzün

Danışman / Marketing Manager

Danışmanlarımızdan Elif Tüzün, kariyerine finansal denetim firması Ernst & Young’da başladıktan sonra, ilaç sektörünün önde gelen firmaları Janssen Pharmaceuticals Türkiye (Division of Johnson&Johnson) ve AbbVie Pharmaceuticals Türkiye’de finans ve pazarlama departmanlarında görev aldı. Finansal analist, ürün müdürülüğü, bölge müdürlüğü ve son olarak pazarlama müdürlüğü pozisyonlarında marka takımı liderlikleri, regional young talent projesi görevi , başarılı yeni ürün lansmanları ve orta düzey yöneticilik tecrübeleri edindi. Hem finans hem pazarlama deneyimleri çerçevesinde, pek çok sektör çalışanına mentorluk yapma, kariyer yolculukları süresince gelişimlerine yardımcı olma fırsatları yakaladı. Özellikle İngilizce mülakat teknikleri ve başarılı bir mülakat deneyiminin ip uçları konusunda var olan ihtiyaca yönelik olarak bir eğitim içeriği tasarladı.

Kendini Değerlendir şirketi bünyesinde, İngilizce mülakat teknikleri ve ip uçları, İngilizce vaka analizleri ve sunumları, İngilizce video interview formatına hazırlık ve uygulama örnekleri gibi üzerine eğitimler vermektedir.

Pazarlama planı hazırlama, ürün lansmanı planlama, ürün stratejisi oluşturma ve doğru hedef belirleme, veri analitiği: kilit başarı faktörleri belirleme ve ölçümleme, çok kanallı pazarlama planı, müşteri segmentasyon yaklaşımı, dijital kanalların optimizasyonu, ürün bütçesi yönetimi ve ilaç sektöründe finansal jargon konularında danışmanlık vermektedir.

İletişim için bizlere ulaşabilirsiniz:

Eğitim detayları için tıklayın.

Fiyatlar için tıklayın.


Elif Tüzün
Assessment Center Hazırlık Eğitimi (1).png
bottom of page